KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14884144
nr 1488 4144
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1911, marin. Olja på duk, 30x60 cm, yttermått inklusive ram: 45x75 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:54:06
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr